Etna Fajerwerki

Sprawdź naszą ofertę!
30 Styczeń 2014

Pokazy weselne

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu, że w ostatnim czasie coraz bardziej popularne stają się weselne pokazy fajerwerków. Z tego też powodu pragniemy przedstawić Wam na naszym blogu dwa kolejne filmy, na których przedstawione są nagrania z ostatnich pokazów weselnych przygotowanych przez naszą firmę.

Wyjątkowy pokaz weselny

Musisz mieć świadomość, iż odpowiednio przygotowany pokaz wspaniale uświetnić może każde wesele, przekonać możesz się o tym oglądając poniższy film.

Efektowny pokaz, odpowiednio dobrane efekty, które budują napięcie – wszystko to sprawia, że fajerwerki stają się coraz bardziej atrakcyjnym pomysłem na uświetnienie wesela. Musisz zaufać nam, że reakcja widzów była na prawdę wspaniała – tego typu pokaz musi spodobać się każdemu.

Pokaz weselny w Siewierzu

Właśnie na temat możliwych reakcji Twoich weselenych gości dowiesz się więcej oglądając nasz drugi filmik, który nakręciliśmy w czasie pokazu weselnego w Siewierzu. Wyraźnie słychać na nim, że widzów poniósł entuzjazm 🙂 Bardzo nas to cieszy i liczymy na to, że wkrótce będziemy mieć okazję do coraz częstszego przygotowywania tego typu pokazów.

Przepraszamy za jakość, która na poniższym wideo jest momentami słaba. Po prostu nasza kamerka nie wytrzymała tych wystrzałów 😉

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress