Marzysz o wyjątkowym weselu?

Zamów pokaz pirotechniczny!
29 Październik 2013

Fajerwerki na wesele

Bierzesz ślub po którym planujesz urządzić huczne i udane wesele? Doskonałym pomysłem na jego zwieńczenie może być przygotowanie pokazu fajerwerków. Tego typu atrakcja w prosty sposób sprawić może, że organizowane przez Ciebie wesele będzie wyjątkowe i na zawsze utkwi w pamięci Twojej oraz Twoich gości. Skontaktuj się z nami i zapytaj nas o organizację pokazu sztucznych ogni na weselu!

Jak wygląda pokaz weselnych fajerwerków?

Pokazy weselnych fajerwerków są bardzo efektowne i w sposób wręcz doskonały uświetniają dzień ślubu. Poniżej zamieszczamy dwa przykładowe filmy, które przedstawiają organizowane przez nas pokazy weselne.


Ile kosztuje pokaz fajerwerków na weselu?

Trudno jest nam jednoznacznie oszacować koszt wiążący się z organizacją pokazu fajerwerków na weselu. Niemniej jednak możemy powiedzieć co wpływa na cenę takiej atrakcji. Podstawowym elementem jest długość trwania pokazu. Oczywistym jest, iż przygotowanie dłuższego pokazu sztucznych ogni na weselu wiązać będzie się z większym wydatkiem, ale co ważniejsze – z lepszym efektem.

Kolejnym elementem jest wybór wykorzystywanych fajerwerków. Jesteśmy bardzo elastyczni i bez najmniejszego problemu dostosujemy się do budżetu, którym dysponujesz. Uwzględniając jego wielkość zaproponujemy dla Ciebie najlepszy i najbardziej efektowny układ wystrzałów fajerwerków, które utwierdzą wszystkich w przekonaniu, że Twoje wesele było wyjątkowe.

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny weselnego pokazu fajerwerków. Zwróć szczególną uwagę również na to, że cena zależna jest od tego, czy zdecydujesz się na zakup zestawu fajerwerków do samodzielnego odpalenia, czy też zechcesz, aby zajęli się tym profesjonaliści.

Zestawy do samodzielnego odpalenia

Decydując się na zakup fajerwerków na wesele, które odpalisz samodzielnie liczyć musisz się z kosztem w przedziale od 300 do 2000zł.

Pokaz weselnych fajerwerków z profesjonalną obsługą

Jeśli zdecydujesz zaufać się naszej firmie, to przygotujemy dla Ciebie weselny pokaz, który zachwyci wszystkich Twoich gości. Ceny organizowanych przez nas pokazów pirotechnicznych zaczynają się od 2500zł, a w zależności od długości trwania pokazu dojść mogą nawet do 10 000zł. Przyjmuje się, iż każda minuta pokazu fajerwerków wiąże się z kosztem około 2000zł.

Dlaczego warto powierzyć nam organizację pokazu?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy przygotować samodzielny pokaz ślubnych fajerwerków czy też powierzyć to specjalistom, to pragniemy przedstawić Ci kilka argumentów, które przemówić powinny na korzyść zatrudnienia pirotechników. Zlecając nam przygotowanie pokazu na Twój ślub możesz być pewien, że zadbamy o to, aby organizowany pokaz był w pełni bezpieczny i bardzo atrakcyjny. Do każdego pokazu podchodzimy indywidualnie, możesz być więc pewien, że specjalnie dla Ciebie wyreżyserujemy scenariusz pokazu, który Cię zachwyci. Dbamy o każdy szczegół, taki jak na przykład dobór podkładu muzycznego, który spójny będzie z efektownymi wystrzałami. Zlecając nam przygotowanie pokazu weselnego możesz być spokojny o to, że zrealizujemy go w ten sposób, że na pewno będziesz zadowolony!

Zapytaj o cenę pokazu fajerwerków!

Nie zwlekaj, już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o koszt przygotowania pokazu fajerwerków na Twoim weselu. Na pewno przygotujemy satysfakcjonującą Cię ofertę. Zapewniamy, że warto z niej skorzystać!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress