Etna Fajerwerki

Sprawdź naszą ofertę!
29 Październik 2013

Cena fajerwerków

Zastanawiasz się nad tym ile kosztują fajerwerki? Chcesz przygotować swój prywatny pokaz sztucznych ogni, ale nie do końca wiesz czy Cię na niego stać? W tym wpisie chcemy zapoznać Cię z orientacyjnymi cenami za popularne materiały pirotechniczne.

Zapytaj o cenę fajerwerków!

Ceny petard

Kupując petardy w cenach i ilościach hurtowych należy nastawić się na wydatek, którego wysokość równie dobrze wynieść może około złotówki jak i kilkuset złotych. Wiąże się to z tym, iż cena petard zależna jest od ich rodzaju, ich efektu, a także ich ilości w opakowaniu. Szczegółowe ceny petardy otrzymasz kontaktując się z naszym sprzedawcą.

Ceny rzymskich ogni

Rzymskie ognie to bardzo popularne fajerwerki, które zakupić możesz w naszej hurtowni. Jeśli zainteresowany jesteś ich ceną, to również bardzo zachęcamy do kontaktu ze sprzedawcą – dzięki temu uzyskasz aktualne informacje. Wstępnie możemy jednak powiedzieć, iż jednostkowa cena rzymskich ogni może wahać się od kilku złotych do kwoty nawet powyżej 30zł.

Ceny rakiet

Rakiety to te efektowne fajerwerki, które wzbudzają powszechny zachwyt. Chcąc je zakupić skorzystać możesz z naszej oferty. Po rozmowie ze sprzedawcą poznasz najbardziej aktualną ceną rakiet. Powinna się ona wahać od zaledwie kilku złotych do kwot powyżej 100zł – wszystko w zależności o oczekiwanych efektów.

Skontaktuj się i zapytaj o cenę

Z uwagi na ciągłe zmiany na rynku nie podajemy konkretnych cen oferowanych przez na produktów, są to tylko kwoty poglądowe. Jeśli chcesz poznać faktyczne i aktualne ceny fajerwerków, to skontaktuj się z nami. Z wielką chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania!

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress